Dokładne tłumaczenia na język angielski i na polski

TLUMACZENIE LLC wykonuje profesjonalne tłumaczenia (ang. English Polish Translation) dokumentów i stron internetowych z języka angielskiego na polski oraz z polskiego na angielski. W tłumaczeniach skupiamy się zarówno na dokładnym odwzorowaniu treści tłumaczonego dokumentu jak i na formie przekazu.

Tłumaczymy pisma każdego rodzaju i na każdym poziomie zaawansowania. Mogą to być teksty związane z biznesem, osobistą i urzędową korespondencją, literaturą i sztuką, dokumenty genealogiczne, instrukcje obsługi, prace naukowe oraz specialistyczne patenty. Dodatkowo nasz serwis obejmuje tłumaczenia, lokalizację oraz edycję i korektę stron internetowych pod wzgledem poprawności języka angielskiego i polskiego.

Dla studentów z Polski i zagranicy oferujemy usługi notarialnego tłumaczenia dyplomów, indeksów oraz wszelkiego rodzaju świadectw. Nasze tłumaczenia spełniają wymogi amerykańskich i kanadyjskich wyższych uczelni oraz urzędów państwowych.

Tłumaczenia angielsko-polskie: przykładowy cennik

- z polskiego na angielski: $0.08-$0.16 za źródłowe słowo

- z angielskiego na polski: $0.09-$0.16 za źródłowe słowo

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bezpłatną, wstępną wycenę tłumaczonego dokumentu. W tym celu prosimy wysłać nam przez E-mail lub przez fax następujące informacje:

Profesjonalne tłumaczenia na polski i angielski: najczęstsze pytania i odpowiedzi

Kim są Wasi tłumacze?

Od samego początku współpracujemy jedynie z wyselekcjowanymi tłumaczami - profesjonalistami i ekspertami z różnych dziedzin. Każdy z nich posiada co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe oraz akademicki dyplom z zakresu tłumaczeń języka angielskiego.

Jak szybko odpowiadacie na zapytania przez E-mail?

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i gwarantujemy, że otrzymasz odpowiedź w ciągu 6-24 godzin od wysłania zapytania (zwykle nawet krócej).

Ile czasu zajmuje Wam przetłumaczenie tekstu?

Naszym celem jest dostosowanie się do Twoich indywidualnych potrzeb. O ile tłumaczenie jest fizycznie możliwe do wykonania w ciągu rozsądnie ustalonego czasu, jesteśmy w stanie dotrzymać każdego terminu.

Czy wraz z tłumaczeniem możecie dostarczyć poświadczenie notarialne przetłumaczonego tekstu?

Tak, nasze tłumaczenia mogą być poświadczone notarialnie przez American Public Notary na Twoje życzenie. Zauważ, że w przypadku tłumaczeń notarialnych dokumenty muszą być przesłane drogą pocztową (a nie przez email).

Jak mogę zapłacić za wykonane tłumaczenie?

Możesz łatwo i szybko zapłacić za nasz serwis tłumaczeń przez PayPal, czek, bądź przy użyciu karty płatniczej (Visa/MasterCard/Discover/American Express).

Jak się z Wami skontaktować?

Prosimy wysyłać teksty do tłumaczenia i kierować wszelkie zapytania na email: translation@tlumaczenie.com

0
0

Odnośnik:

Pisanie po angielsku a tłumaczenie tekstów

 

Home | Najczęstsze pytania | Kontakt z nami

Tłumaczenia - angielski / English-Polish Translation

TLUMACZENIE.com - Twój pomysł na wypracowania, prace dyplomowe i tłumaczenie na angielski!

© 2000 -  TLUMACZENIE LLC   O nas | Warunki serwisu | Gwarancja i prywatność