Kim jesteśmy, co robimy

TLUMACZENIE LLC jest liderem w pisaniu wszelkiego typu projektów po angielsku. Siedziba firmy znajduje się w stanie Illinois, USA, a jakość usług jest zapewniona członkostwem w Better Business Bureau (BBB). Naszym rzetelnym, przyjaznym i skoncentrowanym na klientach serwisem służymy bardzo różnorodnej klienteli już od ponad 10-ciu lat.

Profil.

Nasz wysoko wykwalifikowany zespół akademickich i profesjonalnych pisarzy jest w stanie pomóc w pisaniu całej gamy projektów po angielsku - od najprostszych do najbardziej złożonych. Na co dzień pracujemy nad projektami akademickimi, pracami naukowymi, pracami doktorskimi, pracami licenjackimi i magisterskimi, listami motywacyjnymi, życiorysami oraz tekstami na stony internetowe. Napisane przez nas angielskojęzyczne akademickie prace pomogły już tysiącom studentów udoskonalić ich umiejętności kompozycyjne, jak również zrobić postęp w kierunku zrealizowania ich akademickich celów.

Misja.

Naszą misją jest dostarczenie najlepszych pisanych na zamówienie prac po angielsku dostosowanych do potrzeb każdego indywidualnego klienta. Nigdy nie wykorzystujemy ponownie ani nie odsprzedajemy wcześniej napisanych prac; każdy projekt napisany przez TLUMACZENIE.com jest oryginalny i pisany przez angielskojęzycznego pisarza. Naszym celem jest pozostać najlepszym serwisem piszącym prace na zlecenie po angielsku.

Reputacja.

TLUMACZENIE.com cieszy się solidną reputacją jako firma dostarczająca prace pisemne na zamówienie po angielsku. Jesteśmy członkiem Better Business Bureau, co gwarantuje satysfakcję klientów oraz zapewnia uczciwe praktyki biznesowe. Zarówno indywidualni jak i biznesowi klienci mogą polegać na doskonałej jakości naszych prac i usług. Wielu naszych międzynarodowych konkurentów próbowało powielać nasz model biznesowy, idąc na kompromis w dziedzinie kwalifikacji swoich pisarzy, lub wielokrotnie odprzedając tę samą pracę. Pozostajemy liderem tego biznesu, ponieważ nasze standardy serwisu oraz jakość prac pisamnych na zamówienie są nieporównywalnie lepsze.

Klientela.

Przez ostatnie lata nasza dobrze ugruntowana firma dostarczyła już dosłownie tysiące projektów, każdy napisany ku satysfakcji klientów na podstawie ich indywidualnych wymagań. Nasi klienci pochodzą ze wszystkich stron świata i są w różnorodnych sytuacjach życiowych. Służymy korporacjom, studentom, ludziom poszukującym pracy, naukowcom, osobom które potrzebują wygłosić przemówienie lub wznieść toast, kierownikom projektów, webmasterom oraz wielu innym. Jesteśmy przygotowani na sprostanie wymogom każdego klienta.

Pisarze.

Nasz zespół jest oddany pracy i legitymuje się wieloletnim, udokumentowanym doświadczeniem. Kilkudziesięciu bardzo wysoko wykwalifikowanych pisarzy pracuje non-stop, by dostarczyć naszym klientom możliwie najwyższy standard usług i najlepsze angielskojęzyczne prace na zamówienie. Wielu naszych profesjonalnych pisarzy współpracuje z nami od początku istnienia firmy; każdy z nich rozpoczął pracę z TLUMACZENIE.com już z dużym doświadczeniem pisarskim, wliczając swoją historię akademicką, staż dziennikarski, doświadczenie w edytowaniu, niezależnym pisaniu oraz profesjonalnych badaniach naukowych. Wszyscy pisarze posiadają dokumenty potwierdzające ich specjalizacje w różnych dziedzinach, minimum dyplom licencjacki, a większość z nich uzyskała jeden lub więcej tytułów podyplomowych.

Pomoc na żywo.

Nasz zespół koordynatorów posiada w sumie ponad 25 lat doświadczenia w dostarczaniu usług klientom potrzebującym pisemne prace na zamówienie po angielsku. Jesteśmy także ekspertami w rozwiązywaniu problemów i pomocy naszym kientom w decydowaniu co dokładnie będzie odpowiadało ich potrzebom. W przeciwieństwie do wielu innych firm, udostępniamy pomoc na żywo każdego dnia (365 dni w roku), nawet w weekendy i podczas amerykańskich świąt. W godzinach 7:00 – 23:00 czasu środkowoamerykańskiego nasi koordynatorzy monitorują zapytania i natychmiast odpowiadają na wszelkie prośby. Pytania nadesłane w nocy są rozpatrywane zaraz z rana następnego dnia. My nie pozostawiamy klientów samym sobie, by musieli negocjować ze zautomatyzowanym systemem; my udostępniamy pomoc na każdym etapie procesu pisania projektu po angielsku!

Kontakt.

TLUMACZENIE LLC
910 Beau Drive
Des Plaines, Illinois 60016
E-Mail: info@TLUMACZENIE.com


 

Home | Najczęstsze pytania | Kontakt z nami

Tłumaczenia - angielski / English-Polish Translation

TLUMACZENIE.com - Twój pomysł na wypracowania, prace dyplomowe i tłumaczenie na angielski!

© 2000 -  TLUMACZENIE LLC   O nas | Warunki serwisu | Gwarancja i prywatność