TLUMACZENIE.com: Deklaracja gwarancji i polityka prywatności

Nasza doskonała reputacja opiera się na potrójnej gwarancji: poufności, bezpieczeństwa i oryginalności.

Poufność

Bezpieczny system płatności

Nasza stona internetowa jest monitorowana 24 godz. na dobę, 7 dni w tygodniu, w celu zapobiegania kradzieży informacji osobistych i danych z kart płatniczych.

Zbieramy tylko dane konieczne do otrzymania opłaty. Nie przechowujemy danych z kart płatniczych ani nie dzielimy się przekazanymi informacjami z innymi stronami lub osobami. Nie stosujemy cookies do monitorowania wizyt na naszej stronie internetowej. Nie sprawdzamy adresu IP w celu monitorowania ruchów osób odwiedzających naszą stonę. Nie zbieramy żadnych danych demograficznych w celach administracyjnych. Nie zatrzymujemy danych osobistych i nie szukamy powiązań pomiędzy danymi osobistymi a danymi z cookies.

Nasz sytem płatności jest chroniony przez PayPal.com i Authorize.net, które stosują bezpieczne kodowanie w trybie 128-bit SSL i oferują gwarancję przeciwko fałszywemu użyciu danych bankowych lub danych z kart płatniczych.

Całkowicie oryginalne wypracowania i prace dyplomowe po angielsku

Prace przygotowane dla naszych klientów nie są nigdy publikowane na naszej stronie, ponadto nie będą one odsprzedawane innym klientom. Zatrudniamy tylko najlepszych angielskojęzycznych pisarzy, którzy potrafią przygotować zamówiony projekt na wyłączne potrzeby klienta. Nasi klienci stają się współwłaścicielami praw autorskich do projektów, które są dla nich napisane.

Zmiany w niniejszej deklaracji

Jeśli zaistnieją jakiekolwiek zmiany w warunkach niniejszej Deklaracji gwarancji i polityki prywatności, będą one opublikowane w tym dokumencie na 7 dni przed ich wejściem w życie.

 

Home | Najczęstsze pytania | Kontakt z nami

Tłumaczenia - angielski / English-Polish Translation

TLUMACZENIE.com - Twój pomysł na wypracowania, prace dyplomowe i tłumaczenie na angielski!

© 2000 -  TLUMACZENIE LLC   O nas | Warunki serwisu | Gwarancja i prywatność